Nema Bahçe Kültürleri Hakkında

Hikmet Okul’un kurduğu ve oğullarının sürdürdüğü Nema şuan 57.000 M2’lik Car Dar üretim seralarıyla çiçek ve bitki yelpazesinin tüm renklerini sunuyor.

Dünyada sektörüyle ilgili tüm gelişmeleri yakından izleyen Nema, ülkemizde üretilmesi ekonomik olmayan bitki çeşitlerini de anında ithal ederek, sektöre en iyi ve en ekonomik hizmeti veriyor.

Nema, Hikmet Okul’un gösterdiği yolda ve bugünkü yönetiminin disiplinli, özverili çalışmalarıyla misyonunu sürdürürken, vizyonunu da genişletme yolunda yeni adımlar atıyor. Standartta, yenilikte öncülük, dünya kalitesinde üretim, geniş ürün yelpazesi, dünyada nadir olanı sağlamak, sektörü desteklemek, pazarı büyütmek, satışta ve hizmette güvenilir olmak, Nema’nın 50 yılı aşkın tarihinin geleceğe de uzanmasında büyük önem taşır.

Nema çiçek ve bitkileriyle ilgili her konuda sevgiyle, saygıyla ve sabırla çalışıyor, üretiyor. Çünkü Nema yaptığı işin insan için olduğunu iyi biliyor.

Nema Bahçe Kültürleri Misyonumuz

Türkiye’de ilk modern dükkan başta olmaz üzere, İnter Flora , S.S Çiçek Üretim ve Pazarlama Koop. Ve 1947 yılındaki merkezi Etiler –Ulus ‘ta olan firmamızın kuruluşunda,  babamız Hikmet OKUL  öncülük etmiştir.

Şimdi , 57.000 m2’lik i tamamı modern üretim seralarına sahip olan NEMA , disiplinli ve özverili çalışmasıyla sizlere, çiçek ve bitki yelpazesini tüm renklerini sunabilmekten gurur  duymaktadır.

Dünyada  sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız , güçlü ithalat departmanımıza ülkemizde üretilmesi ekonomik olmayan bitki çeşitlerini getirme yoluyla sektöre en iyi ve ekonomik hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Nema bugün yurt içinde ki çiçekçi dostlarına verdiği hizmet ve desteği arttırmak için yeni girişimlerini sürdürüyor ve dünyanın pek çok ülkesiyle çalışıyor.

Nema Bahçe Kültürleri ile

İNOVATİF MODERN YARATICI

Bakış Açısıyla Tanışın
Nema Bahçe Tanıtım Filmimizi İzleyin

Nema Bahçe Hakkında yeni gelişmelerden ve sürprizlerden haberdar olabilmek için; Takip Edin

Nema Bahçe Kültürleri'ni Haritada Görüntülemek İçin Tıklayın